En Güzel ve Farklı Unutulmaz Taksim Masaj Salonu

Selam ben Selen, Taksim Masaj Salonu olarak hizmet vermekteyiz. İnce bir bedene sahip olmakla beraber memelerim ve kalçalarımla erkeklerin hayalini süsleyecek bir görünüme sahibim. Beni ben yapan en büyük olgu çok yakın ve dost canlısı olmam bu özelliğimden dolayı çoğu erkeği kendime hayran bırakan bir görünümüm var. Bu arada sizlere başımdan geçen güzel bir anımı anlatmak istiyorum. 

Evimde yine yalnız başıma otururken bir erkek arkadaşım beni aradı ve akşam beraber ders çalışıp çalışamayacağımızı sordu. Ertesi gün sınavlar olduğu için kabul ettim. Eve geldiği sırada yanında da iki bira almıştı. O iki birayı yudumlarken bir yandan da ders çalışıyorduk. 

En Güzel Masaj Salonu Taksim ile İletişime Geçin 

Bir süre sonra ikimizin de kafası güzel olmuştu elini bacaklarıma atarak okşamaya başladı. Ben de sikini okşuyordum. Beni masanın altına sokarak emmem gerektiğini söyledi ben de denileni yaptım ve sikini ağzıma aldım. Daha sonra beni alıp masaya yatırdı bacaklarımı kendime doğru çektim o iyice köklüyordu sikini daha sonra eğilip beni emdi. Memelerimi ağzına aldı. Sikini ağzıma getirdi ve ağzıma iyice soktu bir süre sonra dölleri ağzımdan akıyordu. 

Sen de beni böyle bu şekilde sikip ağzımı döllemek istiyorsan taksim mutlu son masaj sitesinden benimle iletişime geçebilirsin.  

Bir yanıt yazın